איפה למצוא מדריך למשימות בג'י טי איי סאן אנדרס

Friday, July 18, 2008


נכנעתי, הילד שיחק בג'י טי איי שעות וימים והרג אנשים ללא אבחנה - אבל גם ללא מטרה, הרי כל בן 5 יודע ש ג'י טי איי הוא משחק למכורעים, לוקחים רובה, מניחים רשימת קודים וצ'יטים בצד והכול דופק, אז כמובן שכשהוא התחיל ללחוץ עלי בכיוון של לקנות סאן אנדרס, דחיתי את הגזרה, כי האמנתי ששני המשחקים שכבר היו במחשב יספיקו.

אחרי לחץ פיזי של חודשיים, ניסיתי בכל דרך להוריד מאימיול את המשחק , כמובן ללא הצלחה, גם אם הגרסה היתה נכונה והתאימה, היה דרוש דיסקט, וכזה אין למי שרוצה תוכנה פרוצה, מה גם שברור שרוקסטאר, מתכנני המשחק , הם לא חברה כל כך פראיירים.

אז הבנתי שצריך לקנות את המשחק הארור, קראתי לו בסעיף התקציבי - "מתנת יומולדת" ואחרי 150 שקלים באובר - המשחק היה בידינו

אבל משהו אמר לי שבמשחק הזה לא מסתובבים סתם ויורים - אם כי זו עדיין מטרת העל - היה ברור שהילד שלי צריך להיות המלך של סאן אנדרס - זה שעבר את כל המשימות.

אז אחרי שנתתי לילד להתכרע סתם על המשחק עד שלוש בבוקר, קראתי לו לשיחה והסברתי לו שהמשחק מורכב ממשימות של סאן אנדרס- משלימים משימה, מקבלים ריספקט, בריאות, הורגים וקונים בתים - ממש כמו בחיים האמיתיים.

עד כאן נוסטלגיה, אז מטרת המאמר היא להמליץ על מדריך משימות ל
GTA SAN ANDREAS
שהוא כמובן באנגלית - אבל כמה שזכור לי, המילים השגורות ביותר בפי חברי הכנופיה היו גם הן לדאבוני באנגלית והן לא היו יפות כל כך...אז אם גם לכם יש ילד שיושב מול סאן אנדרס ללא מטרה ויורה ללא אבחנה ומחפש לעלות על מטוס ולעוף, או סתם מוריד קוד לטרקטורון, הנה רעיון לזמן איכות - כמו שאני עשיתי - מקריאים לו את המשימה באנגלית, מתרגמים לעברית שגם זה על הכיפאק מבחינת ידיעת השפה, ונותנים לו להשלים את המשימה.
כשיסיים, ניתן לעבור למשימה הבאה.

הנה הן - המשימות של ג'י טי איי סאן אנדרס:

לוס סנטוס
קאונטריסייד
סאן פיירו
משימות במדבר
לאס ונטוראס
משימות אחרונות ונצחון במשחק סאן אנדרס

בהצלחה - מקווה שעזרתי אחים שלי

קודים
GTA 2
GTA SA
ציטים לסאן אנדרס
צ'יטים למשחקים חשובים

0 comments:

Post a Comment

פוסטים

כתבות

ארכיון הבלוג

  © Blogger template The Professional Template II by Ourblogtemplates.com 2009

Back to TOP